• Visit Rebornbuddy
  • Bandan sonra

Discussion in 'Destek ve Bilgilendirme Forumu' started by reqara61, Nov 20, 2016.

1. reqara61

reqara61 New Member

Trophy Points:
      0
      şu anda neden yakalandığımızı bossland ve ekibi buldumu hangi sebeple olursa olsun bu tarz programları kullanınca sonunu biliyoruz bu problem değil ama bossland hala bir açıklama yapmadı %100 garanti diye birşey olmaz ama en azından güvendemiyiz değilmiyiz ben banwaveden beri kullanmıyorum hb yi geri dönmek istiyorum ama aynı warden a takılmakta hiç eğlenceli olmaz

2. Bayram15

Bayram15 Moderator Moderator

Trophy Points:
      38
      Merhabalar reqaraca61,
      bu konudaki yönetici ve kullanıcı yorumlarını honorbuddy forumundan takip edebilirsin. Fakat takdir edersin ki bu tarz banwave'ler ver blizzard eylemlerinde sebep sonuç ilişkisi aramak biraz saçma kalabiliyor, ama tabi ki konusunda uzman ekibimiz sadece banvawe değil oyuna gelen her patch'ten sonra patch içeriğini araştırıp güvenlik seviyemizi arttırmak için elinden geleni yapıyor.Ama seninde yazında belirttiğin gibi hiç kimse %100 güvenilirlik vaad edemez.Ama bilmenizi isterim ki günden güne en çok önem verdiğimiz konuların başında kullanıcı güvenliği gelmekte.Ve bu sadece honorbuddy yi kapsamamakta diğer tüm botlarımız için bu böyle hatta buddyauth için bile.Yani biz sizin güvenliğiniz için elimizden geleni yapıyoruz kafanız bu konuda rahat olabilir ama bazen tatsız durumlar oluşabiliyor banvawe ler gibi, biz her patch'ten bir ders çıkartıyoruz ama bazen ister istemez sonuçlar iç açıcı olmuyor malesef.

3. reqara61

reqara61 New Member

Trophy Points:
      0
      21,11,2016 da 6 ay ban yedim son acc da gitti çok rahat oldum gerçekten

4. hrakkar

hrakkar New Member

Trophy Points:
      0
      Dün gece alıp kullandığım için banwave e dahil edilmedim sanırım. 10 günde 2. banwave. Arkadaşlarımın hesapları gitti hep. Muhtemelen bundan sonra sürekli banwaveler ile nefes aldırmayacak blizzard. Honorbuddy devri kapanıyor gibi......

5. Bayram15

Bayram15 Moderator Moderator

Trophy Points:
      38
      Arkadaşlar giden hesaplarınız için üzgünüm bizimde hesaplarımız gitti, ama her banvawe den sonra "HB Devri bitti" "artık sürekli banlayacaklar" vs vs vs şeklindeki yorumların gelmesi üzücü açıkçası.
      Biz yaklaşık 6 yıldır bu oyuna bot geliştiriyoruz ve çok daha ağır banvavwe ler gördük yani direkt bizi hedef alan direkt olarak blizzard forumlarında bile bizi hedef alan banvawe ler gördük ama hiç biri daha ileri gidemedi.

Sizi anlıyoruz ve inanın elimizden gelenin en iyisini sizler için yapmaya gayret gösteriyoruz ama mantık olarakta düşündüğünüzde bize hak vereceksiniz ki hiçbirşeyin kesinliğini garanti edebileceğimiz bir durum yok ortada.
      Hizmet sağlayıcısı blizzard ve blizzard ın tunumunu yıllardır hepimiz biliyoruz ban konusunda.Çok katı bir tutumları var.

Son banvawe ile ilgili haberler ve yorumları takip etmek için,
      https://www.thebuddyforum.com/honorbuddy-forum/281761-banwave-22-11-2016-discussion.html

6. hrakkar

hrakkar New Member

Trophy Points:
      0
      Hesabı dün satın alıp bot kullandığım için bu banwave de hesabım banlanmadı fakat botu da kullanamıyorum. Bir sonraki banwave de hesabım kesinlikle banlanacak. Tripwire açık olduğu için kullanamayacağım uyarısını alıyorum. Tripwire ı kapatmam durumunda ne gibi riskleri almış olurum?

7. reqara61

reqara61 New Member

Trophy Points:
      0
      aynen öle oldu banwaven sonra aldığım hesap banlandı playtime tam emin değilim ama 1 haftalık acc

ben hc bitti demedim aslında bitmiyecek onunda farkındayım ama açıklama yapmaması beni rahatsız etti uzun bir süre bosslandan bir açıklama bekledim ama gelmedi deneme için açtığım acc patladı . blizardın ban pool çok kolay 32 bit kullanıcılar win 7 ve 8 window mod bunları aşmak lazım artık ama bu çalışmanın çok ciddi bir yatırım olduğunun farkındayım ama ya bu çalışma yapılmalı yada bu işi gerçekten bırakmak lazım

bu her bandan sonra çıkan hb never safe this not bossland and crew fault bu da tam bir saçmalık

Arkadaşlar bu arada kısa bir bilgi veriyim size eğer kredi kartınızla aldıysanız wow orjinal sitesinden bankanıza bir talimat vererek bu para geri alınıyor tek sorun bir daha bu kredi kartını batte netten bir şey almak için kullanamıyosunuz

uzun lafın kısası su anda sizin için kıymetli olan hesaplarınız da kesinlikle hb kullanmayın şu anda problemin çözüldüğüne inanmıyorum

Last edited: Nov 22, 2016
    8. hrakkar

hrakkar New Member

Trophy Points:
      0
      Pardon. Hangi parayı nasıl geri alabiliriz?

9. reqara61

reqara61 New Member

Trophy Points:
      0
      1 hafta önce aldım ben son banlanan accountu ödemeyi de kredi kartı ile yaptım hangi banka ile çalışıyorsan kredi kartı işlem itiraz diye bir şey var her bankada farklı ama hepsi aynı mantık hangi tarihte hangi işleme itiraz ettiğini belirtip geri ödeme istiyorsun adamlarda sana geri ödeme yapıyor ama tekrar söylüyorum bu işlem yaptığın zaman bu kartla kesinlikle battenet ten herhangi bir işlem yapamıyorsun bu kart kara listeye alınıyor
      Bunu en son paypal kapanmadan yaptım bugünde kredi kartım ile yaptım.

Share This Page