• Visit Rebornbuddy
  • Foruma Dosya/Log Yükleme [VİDEOLU ANLATIM]

Discussion in 'Destek ve Bilgilendirme Forumu' started by Bayram15, Apr 25, 2013.

1. Bayram15

Bayram15 Moderator Moderator

Trophy Points:
      38
      Arkadaşlar Merhabalar,
      Aranızda sık sık problem yaşayanlar var ve bu probleri ??zemeyen arkadaşlardan sık sık SS,Log dosyası vs. istiyoruz.
      Fakat bazı arakdaşlarımız ?zellikle yeniler log'ları dosya olarak değilde direkt yazı olarak kopyalamayı tercih ediyorlar, biz bu d?zen konusunda biraz daha tutumluyuz bu sebepten bu tarz logları kabul etmiyoruz.
      Bilmeyen arkadaşlar l?tfen videoyu detaylıca izleyip log dosyası ile konu a?mayı ve ya a?ılmış bir konuya log eklemeyi ?ğrensinler...
      [video=youtube;9sBhvU4C-yc]http://www.youtube.com/watch?v=9sBhvU4C-yc&feature=youtu.be[/video]

Ayrıca arkadaşlar,son zamanlarda dikkatimi ?eken birşeyde şu ki,
      sizlerden fazla şikayet ve tabiri caise abuk subuk konular a?ılmadığını g?rd?m,bu g?zel birşey bu g?steriyor ki t?rk milleti olarak karşımıza ?ıkan sorunları ilk etapta kendi y?ntemlerizi kullanarak ??zmeye ?alışıyor ancak herşeyi denedikten sonra sonu? alamaz isek bir ?st kademe yardıma başvuruyoruz.Ama yinede her ne olursa olsun hi? ?ekinmeden bir tık uzağınızda olduğumuzu hatırlatıyorum.Vede ?st?ne değinmek istediğim bir konu daha var, forumdaki arakdaşlarına yardım eden,d?ş?ncelerini paylaşan ve forumumuzu sadece gerektiğinde değil g?ndemi takip etmek i?inde kullanan sizlere şahsım ve şirketim adına Teşekk?r ediyourm..
      Bilmenizi isterim ki Demonbuddy(Diablo 3),Honorbuddy(World Of Warcraft),Taankleader(World Of Tanks) botlarımızın resmi satış siteleride artık t?r?edir.Bu demek oluyor ki, yakın zamanda forumumuz biraz daha canlanacak tamda bu aşamada yukarıda saydığım arkadaşların yardımlarına ve d?ş?ncelerine ihtiyacımız olacak...
      Her ne durumda olursa olsun,ne zaman olursa olsun,her ne i?in olursa olsun saygı ve ahlak kuralları ?er?evesinde bu forumu ?ekinmeden kullanabileceğinizi biliyorsunuz...
      İyi oyunlar hayırlı g?nler... :)

Last edited: Apr 25, 2013

Share This Page