• Visit Rebornbuddy
  • Legion buddy

Discussion in 'Destek ve Bilgilendirme Forumu' started by sorcares, Dec 17, 2016.

Thread Status:
    Not open for further replies.
    1. sorcares

sorcares Member

Trophy Points:
      8
      1-Legion buddy normal kullanıcılar için ne zaman satışa başlıyacak?

2-Legion buddy nin kullanım amacı daha çok arena raid dungeon vb gibi alanlarda combat-enyo rutinlerimizi kullanabileceğimiz bi platform mu olacak? quest, grinding , gathering , profession profile lerini barındırmayacak sanırm.

3-Legion buddy forumda da araştırdığım kadarıyla ban riskini neredeyse kaldırıyor bununla birlikte bizi bu botta neler bekliyor olacak?honorbuddy de olduğu gibi daha sonradan profile, routine vb almamız gerekecek mi?

4-tuanha ürünleri neden buddystore da artık yok ?

5-Ben HB'i sadece combat routine için kullanıyorum ve yeni bir combat routine almayı düşünüyorum , banlanma riskine karşı güvenli bir şekilde main hesabımda routinimi satın alıp kullanmak için Legion Buddy çıkmasınımı beklemeliyim?

2. Bayram15

Bayram15 Moderator Moderator

Trophy Points:
      38
      Bu konu hakkında gerekli bilgilendirmeler önümüzdeki günlerde yapılacaktır.

3. sorcares

sorcares Member

Trophy Points:
      8
      bilgilendirme ben hala goremıyorum sanırsam burda işler çok kotu hal almıs,geçerken bir ugrayayım dedım legion buddy sanırsam hayaldi ve oyle kaldı sene olmus 2017 agustos... neyse bayram bey asıl lafım sana degıl tabiki ama senıde duzgun birisi sanmıstım, hiç bir gelirin yoksa görevinde ne diye bu adamları bize savundun anlayamadm.yaram oldugu ıcın boyle yazmıyorum,biçok kişi bu sitede lifetime olayı ile iyi bi kazıklandı neyse fazla soze ve daha da ortalıgı kızıstırmaya gerek yok , sonuçta biz hakettık, legal işler içinde olmassan adamın bitarafına böyle sokarlar kazığı.

4. Bayram15

Trophy Points:
      38
      Merhaba sorcares,

Öncelikle böyle düşünmen şahsen beni üzdü.

Zira, tamam! maduriyetinizi anlıyorum lakin bu konu hakkında defalarca açıklamalar gerekçeleriyle birlikte yapıldı.O yüzden bize gelen bildirgeye göre şu anda daha fazla bu konuyu uzatamıyoruz olay kapandı yani.
      Ve gördüğünüz gibi hala botlarımız aktif ve hala burada olduğumuza göre kendinizi o kadarda madur veya tabiri caise kazıklanmış hissetmenizi gerektiren bir sebep yok ortada.

Gelelim legion buddye'e,

Legion buddy ile bir projemiz en baştan vardı ama bu 1.5 sene önceydi ama sonradan bu botu sıfırdan bot olarak çıkartıp müşterilerimizi yeni bot almaya itmektense hb 3.0 olarak entegre etmeyi ve 64bit desteği ile yayınlamayı daha uygun gördük.Bununda bildirimi forumda yayınlandı ama sanırım kaçırdınız.

Şayet yeni bot olarak çıksaydı sahip olduğunuz keyler ile giremeyecektiniz ve yeni key satın almak zorunda kalacaktınız o zamanda kendinizi madur hissedecektiniz ve eminim o zamanda "bir oyun için 2 farklı bot mu olur? para göz insanlar..." gibi cümleler görmemiz pekte sürpriz olmazdı bizim için.

Ayrıca çok yakın zamanda çok daha farklı platformlarda farklı projelerimiz var sizler için beklemede kalın ;)

5. Bayram15

Trophy Points:
      38
      Konu süre aşımından dolayı kapatılmıştır benzer veya farklı konularda sorunuz veya şikayetiniz var ise yeni konu açmaktan çekinmeyin!! :)

Thread Status:
    Not open for further replies.

Share This Page