• Visit Rebornbuddy
  • moderatör bir yardımcı ol ya TANKLEADER

Discussion in 'Destek ve Bilgilendirme Forumu' started by doktor06, Dec 20, 2016.

1. doktor06

doktor06 New Member

Trophy Points:
      0
      botta bir salaklık var 1 saattir kurmuşum engellere çarpıyor ilerlemiyor hedefe yüzünü dönmüyor (hedefe yüzünü dön tiki seçili olduğu halde) hedefe çabuk ateş etmiyor çok bekliyor yani çok salak çalışıyor bir yardımcı olun problem ne anlamadım hiç bir ayarına dokunmadım daha yeni aldım botu bugün aldım

Attached Files:

2. Bayram15

Bayram15 Moderator Moderator

Trophy Points:
      38
      bu bugdan haberimiz var üzerinde çalışılıyor şu anda, işin garibi herkeste aynı hatayı vermiyor bazı kişilerde yüzünü dönüyor bazılarında dönmüyor

3. doktor06

doktor06 New Member

Trophy Points:
      0
      hocam ne yapıcaz şimdi bot oyuna giriyor direk gidip hedeflere saldırıyor çok salakça davranıyor 15 işinin arasına giriyor ateş bile edemeden ölüyor bi tw ile bağlanıp ayarları yapın ne yapacaksanız lütfen ya

4. Bayram15

Bayram15 Moderator Moderator

Trophy Points:
      38
      tankleader bazen saçmalayabiliyor öyle :/ henüz tam gelişmiş bir bot değil malesef sizlerden gelen şikayetler doğrultusunda bizde geliştirici arkadaşlarımıza bunları iletiyoruz ve bu şekilde işleyiş sağlıyoruz fakat şimdilik botun ban sebebi olmamasını istiyoruz ve buna öncelik vermiş durumdayız...

Size önerim tankleader forumunda mevcut olan diğer kullanıcıların geliştirmiş olduğu profilleri bir deneyin

Share This Page